Kontakta oss

Vi på Gärdin & Persson har närmare 100 års erfarenhet med att hjälpa proffs inom bygg- och industribranschen och finns här för att hjälpa er i ert nästa projekt. Varmt välkommen till oss på Gärdin & Persson!

Besöksadress

Box 3104
Odenskogsvägen 31-33
831 03 ÖSTERSUND

Öppettider:

Vardagar: 06.30 – 17.00

Kontakt

Telefon
063-14 99 00

E-post
kundservice@gardinpersson.se

Regionchef

Per-Ola Pettersson
Tfn nr: 063-15 68 10
per-ola.pettersson@k-bygg.se

Filialchef

Robert Landström
Tfn nr:063-14 99 90
robert.landstrom@gardinpersson.se

Butik

Joakim Wahlström
Tfn nr:063-14 99 95
joakim.wahlstrom@gardinpersson.se

Fredrik Valfridsson
Tfn nr:063-14 99 79
fredrik.valfridsson@gardinpersson.se

Isac Adolfsson
Tfn nr: 063-14 99 74
isac.adolfsson@gardinpersson.se

Matteus Åslund
Tfn nr: 063-14 99 92
matteus.aslund@gardinpersson.se

Interiör, kök & kamin

Alexandra Johansson-Wall
Tfn nr: 063-14 99 07
alexandra.johansson-wall@gardinpersson.se

Camilla Isaksson
Tfn nr: 063-14 99 61
camilla.isaksson@gardinpersson.se

Lennart Staf
Tfn nr: 063-14 99 43
lennart.staf@gardinpersson.se

Niclas Lindström
Tfn nr: 063-14 99 82
niclas.lindstrom@gardinpersson.se

Bygg

Leif Aronsson
Tfn nr: 063-14 99 66
leif.aronsson@gardinpersson.se

Fredrik Wedin
Tfn nr: 063-14 99 21
fredrik.wedin@gardinpersson.se

Mikael Ericsson
Tfn nr: 063-14 99 30
mikael.ericson@gardinpersson.se

Fredrik Pettersson
Tfn nr: 063-14 99 65
fredrik.pettersson@gardinpersson.se

Viktor Sunding
Tfn nr: 063-14 99 86
viktor.sunding@gardinpersson.se

Niclas Qvarngård
Tfn nr: 063-14 99 58
niclas.qvarngard@gardinpersson.se

Mats Nilsson
Tfn nr: 063-14 99  57
mats.nilsson@gardinpersson.se

Rickard Larsen
Tfn nr: 063-14 99 85
rickard.larsen@gardinpersson.se

Industri

Sven-Olof Olsson
Tfn nr: 063-14 99 54
svenolof.olsson@gardinpersson.se

 

Bygg-, virke- och stållager

Oliver Håkansson
Tfn nr: 063-14 99 27
osd.bygg@gardinpersson.se

Andreas Hägg
Tfn nr: 063-14 99 44
osd.bygg@gardinpersson.se

Timo Lehto
Tfn nr: 063-14 99 64
osd.bygg@gardinpersson.se

Tomas Olofsson
Tfn nr: 063-14 99 88
tomas.olofsson@gardinpersson.se

Jörgen Ström
Tfn nr: 063-14 99 03
jorgen.strom@gardinpersson.se

Stefan Dahlberg
Tfn nr: 063-14 99 17
osd.stal@gardinpersson.se

Lås & säkerhet

Försäljningschef

Peter Martinsson
Tfn nr: 063-14 99 46
peter.martinsson@gardinpersson.se

Arbetsledare

Hans Eckerdal
Tfn nr: 063-14 99 60
hans.eckerdal@gardinpersson.se

Butik / Säljare

Marie Nielsen
Tfn nr: 063-14 99 73
marie.nielsen@gardinpersson.se

Butik / Säljare

Ingegärd Nilsson
Tfn nr: 063-14 99 71
ingegard.nilsson@gardinpersson.se

Arbetsledare / montör

Robert Hansen Edlund
Tfn nr: 063-14 99 11
robert.h.edlund@gardinpersson.se

Projektör / Säljare

Johnny Forsberg
Tfn nr: 063-14 99 32
johnny.forsberg@gardinpersson.se

Projektör / Säljare

Oscar Martinsson
Tfn nr: 063-14 99 48
oscar.martinsson@gardinpersson.se

Projektör / Säljare

Gunnar Hemréus
Tfn nr: 063-14 99 52
gunnar.hemreus@gardinpersson.se

Projektör / Säljare

Mikael Vinberg
Tfn nr: 063-14 99 16
mikael.vinberg@gardinpersson.se

Projektör / Säljare

Gustaf Nielsen
Tfn nr: 063-14 99 49
gustaf.nielsen@gardinpersson.se

Tekniker

Henrik Fridh
Tfn nr: 063-14 99 33
henrik.jonsson@gardinpersson.se

Tekniker

Cecilia Bengtsson
Tfn nr: 063-14 98 07
cecilia.bengtsson@gardinpersson.se

Tekniker

Billy Signal
Tfn nr: 063-14 99 29
billy.signal@gardinpersson.se

Tekniker

Jimmy Dahlström
Tfn nr: 063-14 99 53
jimmy.dahlstrom@gardinpersson.se

Tekniker

Lars Nyberg
Tfn nr: 063-14 99 37
lars.nyberg@gardinpersson.se

Tekniker

Ludvig Neilsen
Tfn nr: 063-14 99 28
ludvig.nielsen@gardinpersson.se

Tekniker

Anton Hemréus
Tfn nr: 063-14 99 14
anton.hemreus@gardinpersson.se

Tekniker

Per Olofsson
Tfn nr: 063-14 99 67
per.olofsson@gardinpersson.se

Tekniker

Björn Halvarsson
Tfn nr: 063-14 99 68
bjorn.halvarsson@gardinpersson.se

Lager & logistik

Transportledare
Bob Börjeflo
Tfn nr: 063-14 99 84
osd.transport@gardinpersson.se

Godsmottagning
Andreas Eriksson

Tfn nr: 063-14 99 97
lageravgosd@gardinpersson.se

Godsmottagning
Krister Jakobsson
Tfn nr: 063-14 99 40
osd.godsmottagning@gardinpersson.se

Orderplock
Rickard Lundhag